tel. 600 958 141

BUDOWA DOMÓW DREWNIANYCH SZKIELETOWYCH


Gotowy dom

186000 (brutto) zł


KATANIA 2

WYCENA DOTYCZY STANU SUROWEGO ZAMKNIĘTEGO

Katania 2
to przytulny rodzinny domek, który mimo niepozornego wyglądu ma bardzo wiele do zaoferowania. Na zewnątrz domek ten prezentuje się naprawdę wspaniale, co jest dopiero zapowiedzią tego co oferuje jego wnętrze. Na parterze tego uroczego budynku znajdują się kuchnia z jadalnią oraz salonem, niewielka łazienka i garaż. Połączenie kuchni z salonem gwarantuje Pani/Panu tego domku bezpośredni kontakt w życiu domowników oraz gdy w odwiedziny wpadną goście.

Nie martwiąc się o to, że podczas przygotowywania napojów bądź posiłków przemknie choć jedna chwila wspólnej rozmowy. Równie satysfakcjonujące jest wyjście z salonu na taras, ponieważ dzięki niemu nasze życie towarzyskie może toczyć się zarówno w środku jak i na zewnątrz domku. Wyżej wspomniany taras, znajdujący się z boku budynku, zachwyci zarówno miłośników porannych posiłków na świeżym powietrzu, letniego grillowania oraz tych, którzy lubią imprezy wśród grona bliskich znajomych pod gwieździstym niebem.

Bardzo korzystne jest bezpośrednie połączenie części mieszkalnej z garażem, gdyż przejście wewnątrz budynku uchroni nas od nie zawsze chcianej pogody oraz zapewni szybkie przejście do kotłowni, która znajduje się na tyłach garażu. Ogromnym plusem całego projektu jest pożądane przez wielu poddasze, które kryje przytulną sypialnie, dwa obszerne pokoje oraz przestronną łazienkę.


Powierzchnia użytkowa104.19 m² + Garaż 20.13 m²
Powierzchnia zabudowy80.56 m²
Powierzchnia całkowita187.64 m²
Kubatura514 m³
Pow. tarasów/werandy/wiaty/schodów zew.0 m²
Wysokość budynku8.11 m
Kąt nachylenia dachu43°
Min. wymiary działki (szerokość x długość)18.6 x 16.6 m
Czy posiada poddaszeTAK
Ilość pomieszczeń11
Ilość stanowisk garażowych1

Więcej:
KOSZTORYS

Zapraszamy do wysyłania zapytań odnośnie kosztorysu wybranego przez Państwa projektu ze strony www.pro-arte.pl

SZYBKI KONTAKT

Zakład Usług Specjalistycznych Leszek Krysik

ul. Żelazna 3a
43-200 Pszczyna
tel. 600 958 141