Domy na zgłoszenie do 70 metrów kwadratowych w lekkim szkielecie drewnianym. Szybko i bez zmartwień

Zmianom w życiu towarzyszy stres. Dużo formalności, pilnowanie terminów, ekipy budowlanej, branie wolnego w pracy i organizowanie finansowania dla inwestycji w nowy dom mogą niejednego przysporzyć o siwe włosy na głowie. Jak tego uniknąć? Wystarczy zlecić wykonanie budowy domu profesjonalistom.

Nowy ład i nowy dom

Plany rządowe mówiąc o rozszerzeniu trybu zgłoszenia na budynki mieszkalne do powierzchni zabudowy 70 metrów kwadratowych wprowadziły spory szum informacyjny. Jak się w tym połapać? Na razie bazujemy na zdawkowych informacjach, jednak najprawdopodobniej rządowy projekt będzie nawiązywał do obecnych rozwiązań mówiących o dopuszczeniu budowy bez pozwolenia budynków o zabudowie, mierzonej po obrysie ścian i okapu dachu w przypadku wiat, nie przekraczających 35 metrów kwadratowych. Dotychczas takie rozwiązanie dedykowane było garażom, budynkom gospodarczym oraz domkom rekreacji indywidualnej nazywanej też letniskowymi. W niedalekiej przyszłości ma ona objąć także domy mieszkalne.

 

Gdzie znajdę swój wymarzony domek?

Jako firma wykonawcza możemy dla Was dobrać odpowiedni projekt z zaprzyjaźnionej pracowni i specjalnie dla Was – bez zbędnych formalności – go wznieść w standardzie surowym zamkniętym lub deweloperskim. Inwestor ma wówczas wolną głowę i może poświęcić energię i czas na bieżące zatrudnienia. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w realizacji domków spełniających wstępnie podane kryteria dla tego rodzaju budownictwa. Wystarczy rozejrzeć się w naszej galerii i zapoznać się ze zdjęciami z budowy domów BAYAMO, LA PALMA, SAN ANTONIO. Wówczas wszelkie wątpliwości powinny się rozwiać. Zapraszamy do kontaktu. A tymczasem odsyłamy Was do specjalnego katalogu projektów, które specjalnie dla Waszej rodziny możemy wznieść – Projekty domów na zgłoszenie do 70 metrów kwadratowych. Mamy to!