Wymarzony dom na zgłoszenie do 70 metrów powierzchni zabudowy

Wraz z nowym rokiem rozszerzono procedurę zgłoszenia do 70 metrów kwadratowych zabudowy. Teraz już nie 35, a dwa razy tyle metrów kwadratowych mierzonych po obrysie ścian zewnętrznych może stanowić podstawę do budowy Waszego wymarzonego domu. W praktyce oznacza to, że można postawić bez zbędnych formalności dom parterowy lub z poddaszem użytkowym. 

Co jest potrzebne, by rozpocząć  budowę domu do 70 mkw powierzchni zabudowy?

W zasadzie wymagania są takie same jak dotychczas. Potrzebna jest działka budowlana o minimalnej powierzchni 500m2, de facto znaczy to, że może mieć ona wymiar 20x25m. Działka musi stanowić wyłączną własność Inwestora. Potrzebna jest mapa do celów projektowych, na której zostanie wykonany projekt zagospodarowania terenu/działki, czyli trzeba na nią wrysować obrys planowanego domu. Co dalej? Standardowo - projekt architektoniczno-budowlany oraz projekt techniczny. W tym zakresie również mamy dla Was gotowe i przyjazne rozwiązanie.

Jaki projekt domu na zgłoszenie w Nowym Ładzie?

Pracownia projektowa PRO ARTE strategiczny partner naszej firmy wykonawczej przygotowała projekt, który w 100% odpowiada zgłoszeniu do 70 metrów kwadratowych powierzchni zabudowy. Ma parter (z miniłazienką, kotłownią, gabinetem, salonem i kuchnią) ze strefą dzienną oraz poddasze ze strefą nocną (3 sypialnie + większa łazienka). Dom został tak pomyślany, że można go nazwać wyżyłowanym, zoptymalizowanym w niespotykanym dotąd zakresie. Wybierając go nie będziemy poszkodowani, ponieważ na niewielkiej zdawałoby się powierzchni skoncentrowano wszystkie pomieszczenia potrzebne do całorocznego, komfortowego życia. 

Zobacz galerię projektu na zgłoszenie do 70 metrów powierzchni zabudowy SEVILLA 4.

Skorzystaj z formularza szybkiego kontaktu i zadaj nam pytanie dotyczące wyceny budowy i oferty!